Hakkımızda

Bahar Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti. bünyesi altında kurulmuş olan Labbee Aydnlatma Laboratuvarları sektörün ihtiyaç duyduğu optik alanında 2016 yılında kurulmuştur. Ülkemizde sınırlı sayıda bulunan optik laboratuvar sayısını artırarak sektör firmalarına destek olmak isteyen firmamız kurulduğu ilk günlerden itibaren Türkak tarafından akredite olma yolunda çalışmalarına başlamış ve 2018 yılı içerisinde Optik deney laboratuvarı Türkak tarafından akredite olmuştur. Türkak tarafından akredite olan optik deney laboratuvarımız optik alanında yurtiçi ve yurtdışı hizmet vermektedir.

Labbee Aydınlatma Laboratuvarlarının bünyesinde  bir adet Optik laboratuvarı bir adet  LVD laboratuvarı mevcuttur. Labbee Aydınlatma laboratuvarlarında alanında uzman mühendis ve teknik personellerden oluşan bir ekibi mevcuttur. Aynı zamanda laboratuvarlarımızda kullanılan araç gereç malzeme ve ekipmanların tamamı teknolojik ve modern cihazlar kullanarak oluşturulmuştur. Laboratuvarlarımız yurtiçi ve yurt dışı laboratuvarlar arası karşılaştırmalara katılarak müşterilerine kaliteli ve doğru hizmet vermeyi kendine ilke edinerek kendini sürekli güncel tutmayı başarmaktadır. Bünyemizde bulunan laboratuvarlarımızın teknolojinin gelişmesi kaynaklı  ve müşteri talepleri doğrultusunda  çeşitli kapsamlarda akredite olma çalışmaları devam etmektedir.

Bahar Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti.’nin vermiş olduğu birikim ve kültür ile yoluna devam eden Labbee Aydınlatma laboratuvarları müşterilerine her zaman kaliteli hızlı ve hesaplı hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.